200 kr off on orders over 1000 kr.

400 kr off on orders over 1500 kr.

Free Home Delivery!

Bread and Boxers logo

Kontakt

 



KUNDESERVICE

 

For spørsmål angående din bestilling, levering, returer og bytte av produkter:

Kontakt vår kundeservice via: support@breadandboxers.com 

*Hvis du ikke har mottatt bestillingen din innen 2 uker, vennligst kontakt vår kundeservice.

 



HEADQUARTER

Stora Gråmunkegränd 3
111 27 Stockholm 
SWEDEN 
info@breadandboxers.com

Alexander Palmgren, CEO 
Direct: +46 708 719 997 
alexander@breadandboxers.com

Henrik Lindahl, Creative Director 
Direct: +46 709 210 778 
henrik@breadandboxers.com

Swedish Org nr: 556771-2277  



SALG

SWEDEN
Alexander Palmgren - alexander@breadandboxers.com +46 708 719 997

NORWAY
Welcome Agency.
Ali Reza - ali@welcometowelcome.com +47 902 67 757
Hegedehaugs veien 24 Oslo
www.welcometowelcome.com

DENMARK
Zeuthen & Soci 
Jakob Hieronimus Groth Vahl-Zeuthen - info@zns.dk +45 204 641 07 
Rådhusstræde 3A DK-1466 København K 
www.zns.dk

GERMANY/AUSTRIA/SWITZERLAND
Brandpool GmbH & Co. KG
Ernst-Griesheimer-Platz 6a, 63071 Offenbach am Main 
Phone: +49 69 83 00 688 100
Email: sales@brandpool.biz
www.brandpool.biz

BELGIUM
JO&CO agency 
Callensstraat 39a, 2600 Antwerpen 
Office: +32 3 280 10 10  
Email:info@joandcoagency.be
www.joandcoagency.be

ITALY
Blackboard srl 
Tecla Nembro - tecla.nembro@blackboard.it +39.02.255151.34
Via Livraghi 14, 20126 Milano 
www.blackborad.it

SPAIN/PORTUGAL/ANDORRA
MIRTO SPAIN SLU
Emilio Munoz, 57, 28037 Madrid
Office: +34 914 402 950
Email: breadandboxers@mirto.com
www.mirto.com

US
Galore Groupe Inc
247 West 16th Street Suite 2R, New York, NY 10011
Email: per@galoregroupe.com   
Phone: +1-917-328-5405
Website: http://galoregroupe.com/

TAIWAN
FUNSELECT 
Email: holysun@funselect.com.tw
www.funselect.com.tw



PRESSE

GLOBAL
Henrik Lindahl henrik@breadandboxers.com

NORTH AMERICA
Per Magnusson +1-917-328-5405 per@galoregroupe.com 

GERMANY
Giovanna D´Addona - g.daddona@brandpool.biz +49 69 83 00 688 100

SPAIN
Marta Sanz +34 914 402 950  breadandboxers@mirto.com

Info

Contact

Bread & Boxers
Stora Gråmunkegränd 3
111 27 Stockholm
Sweden

Newsletter

Social media

Webshop powered by JetShop